topmenu-hr.jpg, 11kB

VoIP Telefon


  • Volejte za nízké ceny a neplaťte žádný měsíční paušál.
  • Plaťte jen za to co provoláte.

  • Volání ve špičce za 1,19 Kč s DPH za jednu minutu.
  • Volání mimo špičku o sobotách, nedělích a svátcích za 0,60 Kč s DPH za minutu.
  • Výhodné volání do ostatních zemí světa.

topmenu-hr.jpg, 11kB

Příslušenství


Siemens - GIGASET C610 IP Piano Black bezdrátový IP telefon
ip-telefon.jpg
Cisco SPA303 SIP 3-line VOIP telefon , LCD displej
ip-telefon2.jpg


Linksys SPA3102 1-port Router 1xFXS + 1xFXO
mascom.jpg

Internet IPTV IPTV - sledování TV Telefon (VoIP) Podpora
Siemens - GIGASET C610 IP Piano Black - bezdrátový IP telefon

Telefon pro internet i pevnou linku, který komunikaci posouvá do nových výšek díky online funkcím, hovorům zároveň a vynikajícímu zvuku.
S telefonem Gigaset C610 IP si podle potřeby užijete výhod volání přes internet či pevnou linku. Zároveň lze provést až 3 hovory online či přes pevnou linku, což vám při telefonování poskytne vysokou flexibilitu. Všechny VoIP hovory vás díky technologii HDSPTM1 zastihnou ve vynikajícím zvuku. Díky připojení k internetu máte přes Gigaset C610 IP přístup také k online informacím. Energeticky úsporná technologie ECO DECT z tohoto nejmodernějšího internetového telefonu činí ekologickou volbu při telefonování. Hledáte-li elegantní telefon pro internet i pevnou linku, je Gigaset C610 IP vaším řešením.

Možnost až 3 hovorů zároveň přes internet či pevnou linku z přístroje Gigaset C610 IP činí opravdu výjimečné komunikační řešení. Mezi hovory přes internet a pevnou linku můžete snadno přepínat. Všechny hovory přes internet jsou k dispozici v HDSPTM1 s vynikajícím HD zvukem – včetně hovorů v režimu handsfree. Další výrazná výhoda VoIP hovorů: telefonujete zdarma po celém světě, pokud voláte na další VoIP telefony Gigaset přes Gigaset.net1. Tyto VoIP bonusy a další funkce přístroje Gigaset C610 IP vaše volání posunou na novou úroveň.

Siemens - GIGASET C610 IP Piano Black - bezdrátový IP telefon

Stylový a především funkční design, to je VoIP telefon Cisco SPA303-G2. Jedná se o základní třílinkový IP telefon business třídy, poskytující možnost využívat služby VoIP telefonních operátorů. SPA303-G2 využívá nejnovějších technologií a standardů pro zajištění maximální kompatibility a vysoké kvality služeb.

Tento IP telefon je založen na podpoře standardů Session Initiation Protocol (SIP) a Smart Phone Control Protocol (SPCP) a je využíván v infrastruktuře VoIP leaderů a service providerů, kteří mají za cíl poskytnout svým zákazníkům jen ta nejkvalitnější řešení. Díky velké spoustě implementovaných funkcí, možností nastavení a kvalitě služeb se jedná o kvalitní řešení VoIP komunikace. Funkce jako snadné přesměrování hovorů, konference, až 256-bitové šifrování hovorů a mnohé další, jsou jen zlomkem možností, které tento IP telefon svému uživateli nabízí.

SPA303-G2 vyniká velmi jednoduchou instalací a správou pomocí webového rozhraní nebo menu na monochromatickém LCD displeji s rozlišením 128 x 64 bodů. Podporuje trojici telefonních linek a má dva 10/100BASE-T RJ45 porty s funkcí switche pro připojení k síti a počítači. Díky tomu není nutný další switch, ke kterému by byl připojen telefon a počítač. Napájení probíhá pomocí síťového adaptéru.

Linksys SPA3102 1-port Router 1xFXS + 1xFXO

Linksys VoIP brána se směrovačem

* Inteligentní řešení směrování hovorů pomocí brány pro VoIP
* Kvalitní zvuk a zaručená budoucí podpora
* Instalace koncovým uživatelem a vzdálený přístup, konfigurace a správa poskytovatelem služeb

2xRJ45 (10/100), 1xRJ11 FXS pro připojení klasického telefonního (faxového) přístroje nebo PBX, 1xRJ11 FXO pro připojení PSTN (klasické analogové) linky nebo taky možnost pro připojení vnitřní linky z pobočkové ústředny protokoly: SIP, G.711, G.726, G.729A, G.723.1

Hlavní využití produktu SPA3102 je připojení standardních telefonů a faxů a následné využití pro základní síťové služby a další prospěšné integrované připojení odkazující na telefonní síťové „hop-on, hop-off“ aplikace. Uživatelé SPA3102 si mohou převádět své širokopásmové telefonní služby jednoduše pomocí automatického směrování místních hovorů z mobilních telefonů a mezinárodních linek přes VoIP služby poskytovatelů a míst. Jestliže je ztraceno napájení jednotky nebo spadne internet, hovory budou přenášeny tradičními FXO obvody.

Copyright © 2007 ATL obchodní s.r.o. Všechna práva vyhrazena