topmenu-hr.jpg, 11kB

Karty Skylink


V nabídce Skylink jsou tyto typy karet:


Karta Skylink Standard HD (IR) karta-skylink.png, 10kB - umožňuje příjem všech základních českých a slovenských televizních stanic. K tomu navíc, jako bonus, i bezplatný příjem programového balíčku KOMBI, balíčku HD PLUS, programů HBO HD, HBO, HBO Comedy, Cinemax a balíčku CS TV na 2 měsíce. Karta je aktuálně v prodeji v provedení IRDETO za doporučenou maloobchodní cenu 2.199 Kč (vč. DPH).


Karta Skylink VÝMĚNA (ICE) kartaskylink-vymena.jpg, 43kB - je určena zákazníkům Skylinku, kteří si zakoupili nebo plánují zakoupit nový satelitní přijímač s dekodérem/modulem Irdeto, ale vlastní kartu CryptoWorks, kterou nelze v novém přijímači používat. Jedná se tedy o výměnu původní karty typu CryptoWorks za novou univerzální kartu typu IRDETO ICE. Karta je aktuálně v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 600,- Kč (vč. DPH).


Karta Skylink NEXT (ICE) kartaskylink-next.jpg, 39kB - je určena zákazníkům Skylinku, kteří mají zájem o využívání služby Druhá karta, která umožní příjem placených služeb současně a nezávisle na dvou televizorech v rámci jedné domácnosti.

topmenu-hr.jpg, 11kB

Přehled tématických balíčků

Podmínkou příjmu programů balíčku DIGITAL je úhrada Servisního poplatku - viz níže.

Následující programové balíčky lze aktivovat pouze na kartách Skylink v provedení Irdeto / ICE (s 11místným sériovým číslem). Zájemci o programové balíčky, kteří využívají kartu CryptoWorks (se 14místným sériovým číslem) si mohou svou kartu za výhodných podmínek vyměnit.


  • Tématické balíčky si můžete objednat buďto u nás na prodejně nebo pomocí standardních platebních metod ( více informací naleznete na stránkách skylink.cz).

Servisní poplatek

Slouží k úhradě služeb spojených s příjmem satelitní televize včetně zákaznického servisu. Je již zahrnut v předplatném všech placených programových služeb. Začíná se platit po uplynutí 12 měsíců od data registrace karty Skylink Standard HD nebo karty Skylink VÝMĚNA.


  • Servisní poplatku můžete zaplatit buďto u nás na prodejně nebo pomocí standardních platebních metod ( více informací naleznete na stránkách skylink.cz).
  • Při registraci karty Skylink Standard HD před 1.1.2013 se lhůta pro placení Servisního poplatku prodlužuje na 24 měsíců.
  • Více podrobností o Servisním poplatku najdete na stránkách skylink.cz.

topmenu-hr.jpg, 11kB

Parametry pro naladění programů Skylink

platné od 20. 9. 2012
ke stažení ZDE
Satelitní technika Poz. digitální vysílání Skylink
Copyright © 2007 ATL obchodní s.r.o. Všechna práva vyhrazena